Zahradní centrum Bauernöpl

Místo, kterému zasel semínko pan František Bauernöpl již v roce 1992 založením firmy. Za dlouhé roky jeho firma rozkvetla do podoby zahradnictví, které si oblíbilo mnoho zákazníků. Dnes v jeho píli pokračuje dcera Ivana, která pro Vás s jemností a elegancí buduje místo nejen k nákupu, ale i k potěšení a setkávání se.

Aktuálně

Než k nám vyrazíte, zjistěte si, zda se vyplatí vyhradit si na cestu do našeho zahradního centra více času. Průběžně pro Vás připravujeme různé akce, trhy, přednášky…. Nenechte si je ujít!

Sortiment

Rostliny z vlastní produkce, zahrádkářské potřeby, substráty, řezané květiny, dobroty k jídlu i pití, dekorace… to je jen jednoduchý výčet toho, co vše Vám můžeme nabídnout.

Kavárna & Farm shop

Připravili jsem pro Vás prostor nabitý lahodnými produkty, zejména z české produkce. A k tomu kavárnu, ve které si můžete vychutnat kvalitní kávu a jiné dobroty.

Služby

Chcete využít našeho víkendového rozvozu kytice a dárkové bedýnky? Nemáte čas k osázení vašich truhlíků? Vybrali jste si u nás vzrostlý strom a nemáte ho jak přepravit?  Se vším Vám rádi pomůžeme!